Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ABSOLWENCI

Absolwenci 2010/2011

Klasa IV TE:

Wychowawca: Bożena Szapiel

 

1. Aksamitowska Renata Stanisława
2. Artemiuk Rafał
3. Biruk Katarzyna
4. Bondaruk Paulina
5. Chodak Natalia
6. Ciesnowska Natalia
7. Dackiewicz Joanna
8. Dubiaga Marlena Magdalena
9. Filipiuk Elżbieta
10. Filipiuk Paulina
11. Gorbaczuk Aniela
12. Jarmoc Ewelina
13. Jarmocik Joanna
14. Kiryluk Katarzyna
15. Lewińska Wioleta
16. Łapińska Monika
17. Nos Paulina
18. Parfieniuk Paulina
19. Pryczynicz Elżbieta
20. Szwarc Krystyna Maria
21. Tichoniuk Natalia
22. Trofimiuk Alina
23. Trusiewicz Marta
24. Ziniewicz Paulina

Klasa IV TM:

Wychowawca: Piotr Zin

 

1. Dudel Krzysztof
2. Fiłoc Mateusz
3. Janiuk Artur
4. Kabat Patryk Andrzej
5. Komorowski Dawid
6. Konopko Mateusz
7. Korniluk Dawid
8. Kruk Paweł
9. Kurowski Mateusz
10. Kryszkowiec Jakub
11. Kupryciuk Mirosław
12. Łuksza Adam
13. Maksimiuk Tomasz
14. Minko Janusz
15. Oniszczuk Piotr
16. Ostrowski Krzysztof
17. Prokopiuk Jerzy
18. Starosielnik Rafał
19. Szarmach Krzysztof Leszek
20. Szymaniuk Marcin
21. Tyniewicki Michał

Klasa IV TD:

Wychowawca: Joanna Sapieżyńska

 

1. Chmielewski Adam
2. Drozd Michał Krzysztof
3. Janowicz Rafał
4. Kosiński Szymon Piotr
5. Krawczyński Kamil
6. Lewicki Rafał
7. Masalski Kamil
8. Nikitiuk Paweł Jan
9. Ochrymiuk Michał
10. Ostaszewski Marcin
11. Parfieniuk Mariusz
12. Sztyler Tomasz
13. Tarasiuk Daniel

Klasa III W:

Wychowawca: Sławomir Jakoniuk

 

1. Boreczko Wojciech
2. Danielczyk Paulina
3. Doliński Karol
4. Kot Katarzyna
5. Lachowska Małgorzata
6. Masalski Daniel Jakub
7. Orabczuk Mirosław
8. Orłowski Adrian
9. Rygorowicz Wioleta Julita
10. Trusiewicz Łukasz Jacek
11. Wasiuk Mateusz
12. Witkowski Maciej Norbert
13. Wójcik Bartłomiej
14. Zabrocka Justyna
15. Zakrzewski Hubert
16. Ziniewicz Wojciech

Klasa III LPi:

Wychowawca:
Bogusława Bójko-Pietroczuk

 

1. Antypiuk Sebastian Sylwester
2. Balcerek Agata
3. Biryłko Iwona
4. Cyruk Igor
5. Doroszkiewicz Adrian
6. Giermaniuk Ewa Ewelina
7. Hłasko Przemysław
8. Korolko Przemysław Jan
9. Kraśko Tomasz
10. Kuryło Bartosz Wojciech
11. Lachocki Mateusz
12. Masalski Dawid
13. Nowicki Rafał Dawid
14. Ochrymiuk Rafał
15. Orzechowski Dawid
16. Osipiuk Mariusz
17. Przygodzki Patryk
18. Rublewski Tomasz
19. Sajewicz Łukasz
20. Siemieniuk-Morawski Marcin
21. Werpachowska Marlena Barbara
22. Witorski Mateusz
23. Zieliński Marcin

Klasa III LPs:

Wychowawca:
 Magdalena Zinkow-Antoniuk

 

1. Bazyluk Anna
2. Chaniło Paulina
3. Czepel Katarzyna
4. Gryc Magdalena
5. Jóźwik Justyna
6. Kisielewska Angelika
7. Kononiuk Martyna
8. Korfel Magdalena
9. Lewińska Ewelina
10. Mączka Paulina
11. Nesteruk Natalia Ewa
12. Onikiuk Anna
13. Ptaszyńska Sylwia Maria
14. Romańczuk Natalia
15. Roszkowska Urszula Katarzyna
16. Sawczuk Joanna
17. Stanopiedis Emila
18. Stepaniuk Paula
19. Tomaszewski Daniel
20. Waśko Aneta
21. Witorska Paula
22. Wróblewska Milena Paulina
23. Zdanowska Katarzyna Monika

 


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com