Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ABSOLWENCI

Absolwenci 2013/2014

Klasa IV TE:

Wychowawca:

Mariola Teresiak

 

1. Antoniuk Izabela
2. Batura Daria
3. Birycka Marta
4. Chilimoniuk Ewelina
5. Czyż Elżbieta
6. Daniszewska Halina
7. Filipiuk Paweł
8. Klimuk Julita
9. Ławniczak Kamil
10. Mackiewicz Krzysztof
11. Misiejczuk Justyna
12. Miszczuk Monika
13. Okonowska Katarzyna
14. Zieliński Dariusz
 

Klasa IV TAK:

Wychowawca:

Anna Cyruk

 

1. Antypowicz Paweł
2. Chaniło Bartłomiej

3. Jacko Justyna
4. Jóźwik Natalia
5. Kiczkajło Ewa
6. Kruk Aneta Ewelina
7. Lelach Krzysztof
8. Łapińska Karolina Izabela
9. Maciejuk Paulina
10. Nowicka Karolina
11. Pietruczuk Justyna
12. Rzemieniec Katarzyna
13. Sieciarek Tomasz

14. Siewastjaniuk Marek
15. Szendler Miriam Maria
15. Wasiluk Krzysztof Łukasz
16. Wójcik Karolina
17. Zieniuk Karolina

Klasa IV TIa:

Wychowawca:

Jarosław Rogoza

 

1. Antoniuk Paweł
2. Bujko Kamil
3. Czmiel Elżbieta
4. Falkowska Paulina
5. Gawryluk Jakub
6. Grygoruk Patryk
7. Juszczak Dawid
8. Kabat Kamila Sylwia
9. Kalinowski Paweł
10. Marjańska Paulina Natalia
11. Niewiarowska Marta Dominika
12. Pietraszko Gabriela
13. Plis Radosław
14. Prończyk Kamil Patryk
15. Rola Ewelina
16. Sieńko Patryk
17. Wołczyk Katarzyna

Klasa IV TIb:

Wychowawca:

Romuald Kacprzak

 

1. Bajko Piotr
2. Charkiewicz Patryk Piotr
3. Dunda Krystian
4. Jancewicz Dawid
5. Kajdewicz Adam
6. Korolko Piotr
7. Kowalczyk Gabriel
8. Magruk Dawid
9. Omieljaniuk Tomasz
10. Ostapkiewicz Adam
11. Prabucki Dawid
12. Predko Krystian
13. Pryczynicz Dawid
14. Repko Marek
15. Selwesiuk Rafał
16. Sumorek Łukasz
17. Szwarc Marian
18. Szymaniuk Krzysztof
19. Tarasiuk Igor Paweł

Klasa IV TMa:

Wychowawca:

Mariola Teresiak

 

1. Holonko Daniel
2. Jakoniuk Dawid
3. Janiuk Mateusz
4. Jarmoc Tomasz
5. Kraśko Piotr
6. Nazaruk Marek
7. Prokopiuk Krzysztof
8. Ryszczuk Jarosław
9. Skiepko Rafał
10. Waszkiewicz Adam
11. Waszkiewicz Michał
 

Klasa IV TMb:

Wychowawca:

Bogusława Antoniuk

 

1. Aleksiejuk Jeremiasz Grzegorz
2. CharkiewiczŁukasz
3. Gacuta Tomasz
4. Golonko Adrian
5. Golonko Arkadiusz
6. Golonko Kamil
7. Korch Michał
8. Korzunowicz Igor
9. Łukaszewicz Bartosz
10. Melcer Adrian
11. Nikołajuk Dawid
12. Ostaszewski Michał
13. Papis Karol
14. Rokita Paweł Marek
15. Romaniuk Tomasz
16. Serafin Robert Oskar
17. Waszkiewicz Michał
18. Wierzba Krzysztof

Klasa III A:

Wychowawca:

Dariusz Buchwald

 

1. Dzemidziuk Dzmitry
2. Falkowski Rafał
3. Gilewicz Radosław
4. Kłopotowski Tomasz Adam
5. Konopko Bartłomiej
6. Krawczyński Paweł
7. Maksymiuk Kamil
8. Marjański Daniel
9. Ochrymiuk Mateusz
10. Pietryczuk Adam
11. Słowik Mateusz
12. Szymczak Patryk
13. Tomaszewski Karol
14. Waskiewicz Paweł
15. Zakrzewski Łukasz

Klasa III W:

Wychowawca:

Dariusz Buchwald

 

1. Iwaniuk Beata
2. Nazaruk Jerzy
3. Omieljaniuk Angelika
 

 


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com