Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

NAJLEPSI UCZNIOWIE

ROK SZKOLNY 2016/2017

Najlepsi uczniowie Technikum (ABSOLWENCI):
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
4 TE Kamil Bartoszewicz 5,80 wzorowe
4 TE Mariola Szatyłowicz 5,10 wzorowe
4 TB Mateusz Romaniuk 5,00 wzorowe
4 TB Krzysztof Lasota 4,90 wzorowe
4 TŻ Angelika Wierzba 4,83 wzorowe
4 TE Beata Stuk 4,70 wzorowe
4 TI Norbert Wierzbicki 4,36 wzorowe
4 TI Jakub Pawłowski 4,30 wzorowe
4 TB Jakub Nazaruk 4,27 wzorowe
4 TŻ Urszula E. Charkiewicz 4,25 wzorowe
4 TM Adam Panasiuk 4,20 bardzo dobre
4 TB Dariusz Grykowski 4,18 bardzo dobre
4 TŻ Krystyna Andrzejewska 4,16 bardzo dobre
4 TB Radosław Sidoruk 4,10 bardzo dobre
4 TM Karol B. Kryński 4,00 dobre
4 TŻ Patrycja Leoniuk 4,00 bardzo dobre
4 TI Jarosław Niczyporuk 4,00 wzorowe

 

Najlepsi uczniowie Technikum (klasy 1 - 3):
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
3 TE Andżelika Tomaszuk-Spiridowicz 6,00 wzorowe
3 TE Klaudia Sapieszko 5,90 wzorowe
1 TL Maria M. Weremczuk 5,55 wzorowe
1 TE Karolina Janowicz 5,50 wzorowe
3 TI Gabriela Antoniuk 5,38 wzorowe
2 TL Małgorzata Lasota 5,38 wzorowe
1 TB Marek Kuptel 5,32 wzorowe
1 TE Agata Orzołek 5,24 wzorowe
3 TB Paulina Aleksiejuk 5,23 wzorowe
2 TM Patryk Skiepko 5,21 wzorowe
3 TB Mateusz Szwarc 5,21 wzorowe
3 TE Paulina Szwarc 5,20 wzorowe
2 TI Dawid Iwaniuk 5,19 wzorowe
2 TI Mateusz Janiel 5,19 wzorowe
3 TM Mariusz Lisowski 5,18 wzorowe
3 TB Bartłomej Szwarc 5,07 wzorowe
3 TM Patryk Jeżyk 5,06 wzorowe
1 TE Agata Mikołajczuk 5,06 wzorowe
2 TB Mariusz Gawryluk 5,00 wzorowe
3 TB Weronika B. Kiczkajło 5,00 wzorowe
2 TL Patrycja Omielianiuk 5,00 wzorowe
1 TE Karolina Środa 5,00 wzorowe
1 TE Małgorzata Prytulczyk 4,82 wzorowe
1 TŻ Aneta Szymaniuk 4,75 wzorowe
1 TL Maciej Malewicz 4,63 wzorowe
3 TŻ Mateusz Ciwoniuk 4,61 wzorowe
2 TŻ Karolina Wysocka 4,54 wzorowe
1 TŻ Natalia Sikorska 4,53 wzorowe
1 TŻ Karolina Budna 4,47 wzorowe
3 TŻ Iza Sacharczuk 4,47 wzorowe
1 TE Magdalena Golonko 4,41 wzorowe
3 TM Bartłomiej Ostrowski 4,41 bardzo dobre
3 TŻ Stefan Charkiewicz 4,39 wzorowe
1 TB Dawid Kiczkajło 4,39 wzorowe
2 TŻ Andżelika Suchodoła 4,38 wzorowe
1 TL Marek Ostapczuk 4,35 wzorowe
3 TM Mariusz Romaniuk 4,35 bardzo dobre
3 TŻ Andżelika Rola 4,28 wzorowe
1 TB Rafał Nowik 4,26 wzorowe
3 TŻ Dorota Kryszpiniuk 4,24 wzorowe
1 TE Martyna Stepaniuk 4,18 wzorowe
1 TE Martyna Szpakowicz 4,18 wzorowe
1 TB Patrycja Janusiewicz 4,16 wzorowe
2 TB Gabriel Zabrocki 4,15 bardzo dobre
2 TŻ Klaudia Okułowicz 4,08 wzorowe
3 TŻ Paula Antoniuk 4,06 bardzo dobre
2 TL Katarzyna Górska 4,06 wzorowe
1 TB Dawid Ciełuszecki 4,00 wzorowe
1 TE Gabriela Gruszewska 4,00 dobre
3 TB Damian Kot 4,00 dobre
3 TM Paweł Muczko 4,00 bardzo dobre
2 TŻ Natalia Niewiadomska 4,00 wzorowe
3 TE Jakub K. Szymaniuk 4,00 wzorowe
1 TE Natalia Wiertel 4,00 bardzo dobre
2 TM Adam Zinczuk 4,00 bardzo dobre
3 TE Martyna M. Zakrzewska 4,00 dobre

 

Najlepsi uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej:
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
3 W Adam Nazaruk 4,40 wzorowe
1 W Natalia Suchodoła 4,14 bardzo dobre
2 W Sylwester Giermaniuk 4,00 wzorowe


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com