Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

|

ROK SZKOLNY 2015/2016

XIX BIEG ULICZNY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA HAJNÓWKA

Zaledwie w tydzień po udanym starcie uczniów ZSZ w zawodach Pucharu Polski Nordic Walking nasi zawodnicy wzięli udział w XIX Biegu Ulicznym o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka. Impreza rozpoczęła się 19 września 2015 roku w Parku Miejskim. W zawodach uczestniczyli nie tylko sportowcy z Hajnówki i powiatu hajnowskiego, ale też z Bielska Podlaskiego, Białegostoku i białoruskiego miasta Prużana. Ekipa z naszej szkoły liczyła 17 osób, którymi opiekowali się nauczyciele wychowania fizycznego: pani Bogusława Bójko-Pietroczuk i pan Mirosław Wojciuk. Uczniowie reprezentujący ZSZ jak zwykle spisali się znakomicie - w klasyfikacji końcowej Zespół Szkół Zawodowych uplasował się na drugim miejscu wśród szkół ponadgimnazjalnych.

Uczniowie, którzy zajęli miejsca od pierwszego do szóstego otrzymali medale, a ci którzy uplasowali się w pierwszej trójce, dodatkowo nagrodzeni zostali rzeczowymi upominkami.

Uczestnictwo naszej młodzieży w XIX Biegu Ulicznym o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka to kolejny dowód na promowanie przez ZSZ zdrowego trybu życia i popularyzację sportu wśród uczniów naszej szkoły.